Chata Bítov

Ubytování na Vranovské přehradě

Jedná se o chatu na Vranovské přehradě ve vyhledávané turistické lokalitě v blízkosti kempu Bítov, kde je i soustředěna veškerá zábava. Chata se nachází v blízkosti obce Bítov, kde je nově vybudován soukromý pivovar s možností ochutnávky místního piva. Velká prostorná dřevěná chata je koncepčně řešena jako dvě samostatné chaty stojící vedle sebe. Každá chata má svůj vlastní vchod a vybavení.

Informace o ubytování

Chata k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 1 až 10 osob v celkem 2 ložnicích. 
Ložnice a pokoje – celková kapacita jedné chaty je 10 lůžek ve dvou pětilůžkových pokojích, kuchyňský kout a obývací pokoj. Nutno vlastní povlečení.
Sociální zařízení – chata je napojena na obecní vodovod, který zásobuje chatu pitnou vodou. Je zde splachovací WC, koupelna, kde teplou vodu ohřívá bojler.
Vytápění – přitápění v chladných měsících zajištují elektrické přímotopy.
Doprava, parkování – k chatě se dostanete pohodlně autem a je zde i možnost parkování. 
Ubytovací kapacita jedné chaty je 10 osob a v případě zájmu je možnost pronájmu obou chat. Tudíž celková kapacita (obě chaty dohromady) je 20 osob. 
Chata je zasazena do svahu a tudíž pod chatou vznikl prostor, pro kryté posezení dělené pro každou chatu zvlášť.

Stravování

Ti, kteří na dovolené neradi vaří, se mohou stravovat v příjemné restauraci v obci Bítov (400m), kde je i možnost nákupu.

Vybavení chaty

Každá chata má kuchyň, kde je elektrický sklokeramický sporák s troubou, mikrovlná trouba, lednice, rychlovarná konvice, toustovač a běžné kuchyňské nádobí.
 Dále jsou zde dva pokoje, každý s pěti lůžky, koupelna, WC, obývací pokoj s televizí (satelit), DVD, rádio, a pohovkou opticky rozdělená jídelna.
 U chaty jsou lodě, stolní tenis, šipky, gril, venkovní ohniště.

Výlety, atrakce, zábava

Nejbližší možnost koupání na Vranovské přehradě 180 m od objektu (veškeré vodní sporty, koupání, rybaření, lodičky, šlapadla), vyhřívaný bazén v obci Bítov 500 m, kurty na volejbal a nohejbal 1,5 km.
 Okolí vhodné k rodinné rekreaci a odpočinku. Turistika, cykloturistika po dobře značených trasách Podyjí, houbaření v okolních lesích.
 Možnost návštěvy soukromého pivovaru v obci Bítov s ochutnávkou piva
 Výlety do okolí: zámek Vranov nad Dyjí, zámek Jevišovice, hrad Bítov a Cornštejn, Mušovská, Jevišovická a Výrovická jezera. Národní park Podyjí, premonstrátský klášter v Louce, rotunda sv. Kateřiny, znojemský hrad, historické vinobraní, Lednicko – valtický areál (UNESCO), Pálava, Pavlovské vrchy, muzeum motocyklu Lesná, zámek Uherčice.
 Okolní města: Vranov nad Dyjí, Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Raabs a. d. Thaya.
 Celodenní výlety do Rakouska