Chata Bítov

Jedná se o chatu na Vranovské přehradě ve vyhledávané turistické lokalitě v blízkosti kempu Bítov, kde je i soustředěna veškerá zábava. Chata se nachází v blízkosti obce Bítov, kde je nově vybudován soukromý pivovar s možností ochutnávky místního piva.

Velká prostorná dřevěná chata je koncepčně řešena jako dvě samostatné chaty stojící vedle sebe. Každá chata má svůj vlastní vchod a vybavení jako je kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem, splachovací WC a velká prosklená terasa sloužící jako jídelna a obývací pokoj s televizí. V chatě jsou dvě ložnice po 5 lůžkách - to znamená, že ubytovací kapacita jedné chaty je 10 osob a v případě zájmu je možnost pronájmu obou chat. Tudíž celková kapacita (obě chaty dohromady) je 20 osob.

Chata je zasazena do svahu a tudíž pod chatou vznikl prostor, kde je možnost úschovy kol pro cykloturistiku a příjemné posezení. Chata je vzdálená od břehu přehrady Foto chaty Bítova pláže na koupání 180 m. Od kempu, kde je soustředěna veškerá zábava je chata vzdálená 1300 m.

Informace k ubytování

Kontakt

Chaty na Vranovské přehradě
Řádky 176
696 02 Ratíškovice
(+420) 723 266 677
(+420) 723 769 270
prikasky@email.cz