O chatě Bítov

Ubytování na Vranovské přehradě

Velká prostorná dřevěná chata na Vranovské přehradě, ve vyhledávané turistické lokalitě v blízkosti kempu Bítov, kde je i soustředěna veškerá zábava. vzdálenost od břehu přehrady a pláže na koupání je 180 m. Velká prostorná dřevěná chata je koncepčně řešena jako dvě samostatné chaty stojící vedle sebe. Každá chata má svůj vlastní vchod a vybavení jako jsou kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem, splachovací WC a velká prosklená terasa sloužící jako jídelna a obývací pokoj s televizí (satelit),DVD, a rádiem. V chatě jsou dvě ložnice po 5 lůžkách - to znamená, že ubytovací kapacita jedné chaty je 10 osob a v případě zájmu je možnost pronájmu obou chat. Tudíž celková kapacita (obě chaty dohromady) je 20 osob.

Chata je zasazena do svahu a tudíž pod chatou vznikl prostor, pro kryté posezení dělené pro každou chatu zvlášť.

Informace o ubytování

Chata k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 1 až 10 osob v celkem 2 ložnicích.

Ložnice a pokoje: Celková kapacita jedné chaty je 10 lůžek ve dvou pětilůžkových pokojích, kuchyňský kout a obývací pokoj. Nutno vlastní povlečení.
Sociální zařízení: Chata je napojena na obecní vodovod, který zásobuje chatu pitnou vodou. Je zde splachovací WC, koupelna, kde teplou vodu ohřívá bojler.
Vytápění:Přitápění v chladných měsících zajištují elektrické přímotopy.
Doprava, parkování: K chatě se dostanete pohodlně autem, kde je i možnost parkování.

Stravování

Ti, kteří na dovolené neradi vaří, se mohou stravovat v příjemné restauraci v obci Bítov (400m), kde je i možnost nákupu.

Vybavení chaty

Každá chata má kuchyň, kde je elektrický sklokeramický sporák s troubou, mikrovlná trouba, lednice, rychlovarná konvice, toustovač a běžné kuchyňské nádobí.
Dále jsou zde dva pokoje, každý s pěti lůžky, koupelna, WC, obývací pokoj s televizí (satelit), DVD, rádio, a pohovkou opticky rozdělená jídelna.
U chaty jsou lodě, stolní tenis, šipky, gril, venkovní ohniště.

Výlety, atrakce, zábava

Nejbližší možnost koupání na Vranovské přehradě 180 m od objektu (veškeré vodní sporty, koupání, rybaření, lodičky, šlapadla), vyhřívaný bazén v obci Bítov 500 m, kurty na volejbal a nohejbal 1,5 km.
Okolí vhodné k rodinné rekreaci a odpočinku. Turistika, cykloturistika po dobře značených trasách Podyjí, houbaření v okolních lesích.
Možnost návštěvy soukromého pivovaru v obci Bítov s ochutnávkou piva
Výlety do okolí: zámek Vranov nad Dyjí, zámek Jevišovice, hrad Bítov a Cornštejn, Mušovská, Jevišovická a Výrovická jezera. Národní park Podyjí, premonstrátský klášter v Louce, rotunda sv. Kateřiny, znojemský hrad, historické vinobraní, Lednicko - valtický areál (UNESCO), Pálava, Pavlovské vrchy, muzeum motocyklu Lesná, zámek Uherčice.
Okolní města: Vranov nad Dyjí, Znojmo, Moravské Budějovice, Jemnice, Raabs a. d. Thaya.
Celodenní výlety do Rakouska.

Provoz, poplatky, ceny

Provoz chaty:V letní sezóně (červenec - srpen) týdenní turnusy. Mimo sezónu možnost ubytování na víkend. Minimální délka ubytování: 2 dny.

K ceně pronájmu chaty se připočítává spotřeba elektřiny a rekreační polatek 10 kč za den a osobu starší 18 let. Cena je uvedena za jednu chatu, tedy 10 osob. Celková možná kapacita ubytování v případě pronájmu obou chat je 20 osob. Záloha na týdenní pobyt je 3.000 Kč, na víkend 1.700 Kč.

Přehled informací o ubytování na chatě Bítov.

GPS chaty: 48.93393N 15.73262E
Autobus Bítov (600 m)
Vlak Šumná (15 km)
Restaurace U Rybáře (200 m)
Koupání Vranovská přehrada (180 m), krytý bazén Bítov
obchod Bítov (600 m)
les 0 (m)
nákupní centrum Jemnice (15 km)


domácí zvíře kouření v objektu terasa vnitřní krb
dětská postýlka parkování u chaty internet (přípojka) společenská místnost
sprchový kout vana sauna bazén
TV video DVD satelit
potok u chaty zahradní nábytek gril kola k dispozici
zahrada krb venkovní ohniště rybaření
oploceno cykloturistika koupání jízdárna

Kontakt

Chaty na Vranovské přehradě
Řádky 176
696 02 Ratíškovice
(+420) 723 266 677
(+420) 723 769 270
prikasky@email.cz